×
Intennis
·
Platinum League
Голод Олег
ГЕНЕРАЛЬНЫЙ ПАРТНЕР:
ЮРИДИЧЕСКАЯ ФИРМА
«БРАТЬЯ ПОПКО И ПАРТНЕРЫ»
Профіль гравця
Профіль гравця
Всі роки
2017
Всі клуби
Amatour
Association of tennis friends
Babolat Ace
Campa
Central Park Tennis League
Forehand
INTECRACY
Kiev Tennis Club
LAKE PARK
Liga Rivne
MAXIMUS
Peac
Platinum League
Premier League
Royal Tennis Family
SMASH
Sofia Star
Tennis Business League
Tennis Life
Tennis park
Vihola Grand
Volvo Cup
Weekend Cup
hummer tour
parimatch
riga
Александр Селюк
Асоціація Тенісистів Києва
Вінницький Тенісний Клуб
Днепровская Теннисная Лига
Едність
Житомирский Теннисный Клуб
Звягельский тенісний клуб
Київський Тенісний Клуб
Клуб 100 Львів
Клуб нелюбителей тенниса
Кримська Ліга Левел
Крымская Теннисная Лига
Мастер-Ліга
Одеський Тенісний Клуб
Открытая теннисная лига
СК "Восход"
Теніс Львівщини
Тенісне суспільство "Пори року"
Тенісний Клуб Нововолинська
Теннис Запорожья
Теннисный клуб "Тячів"
Тернопільський тенісний клуб
Український Тенісний Клуб
Харьковская Теннисная Лига
Херсонський Тенісний Клуб
Черкасский Теннисный Клуб
Юниорская Теннисная Лига
Всі розряди
Одиночний
Парний
Внести изменения
Золото
Срібло
(1)
Бронза
Прізвище, ім'я
Голод
Олег
Ігрова рука, бекхенд
Правша, одноручний
Рівень гри
Аматор
Місто
Київ
Вік
48 років
Кошик УТК
3
Зріст, вага
192 см   100 кг
NTRP
Ігри
23
Виграші
13 (57%)
Поразки
10 (43%)
Срібло
(1)
Золото
(0)
Бронза
(0)
Статистика
08.12.2017
   
PLATINUM LEAGUE 4 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
1/2 за 5 місце
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
5/8
Федорченко
Михайло
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
8/5
Селюк
Александр
/
Чернов
Александр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
7/5
Демчишин
Вадим
/
Галімов
Олексій
Група
Голод
Олег
/
Мільченко
Денис
4/6
Белинский
Дмитрий
/
Попов
Олексій
Група
15.09.2017
   
PLATINUM LEAGUE 3 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
3/8
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
3а 3 місце
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
6/8
Костанецький
Володимир
/
Манафов
Владислав
1/2 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/4
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
1/4 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/6
Лаврук
Михаил
/
Алексеенко
Гліб
1/8 Фіналу
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/0
Павленко
Сергей
/
Бубка
Сергей
Група
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/5
Горін
Андрій
/
Агафонов
Александр
Група
Кудыма
Петр
/
Голод
Олег
8/6
Алексеенко
Вадим
/
Кучеренко
Николай
Група
23.06.2017
   
PLATINUM LEAGUE 2 ЭТАП
г.Одеса , Лаун Теннис Клуб (Lawn Tennis Club)
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
3/8
Котлов
Сергей
/
Вариченко
Александр
1/2 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/2
Павленко
Сергей
/
Сєдоплатов
В'ячеслав
1/4 за 9 місце
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
7/9
Лобанов
Вадим
/
Белинский
Александр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
4/8
Сачко
Дмитрий
/
Мільченко
Денис
Група
Голод
Олег
/
Кущ
Микола
8/3
Осокін
Андрій
/
Сергеєв
Юрій
Група
18.03.2017
   
PLATINUM LEAGUE 1 ЭТАП
г.Київ, Olympic Village
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
6/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Фінал
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
9/8
(7)
Попко
Вадим
/
Долгошеєв
Олег
1/2 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/6
Борзило
Ігор
/
Сергиенко
Сергей
1/4 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/5
Аксьонов
Олександр
/
Полгороднік
Олександр
1/8 Фіналу
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
8/5
Михоничев
Алексей
/
Васильев
Антон
Група
Голод
Олег
/
Філіма
Михайло
5/8
Гаврилов
Роланд
/
Руденко
Сергей
Група